Blog

Zľavy na ktoré máte nárok.

Zľavy na ktoré máte nárok.

Každý jeden z nás je účastník finančného trhu. Či chceme alebo nie, musíme využívať spoločnosti ako banky, poisťovne a podobne. Otázka však znie inak: Využívam ja tieto spoločnosti alebo oni mňa?

Môžu na Vás zarábať spoločnosti menej?

Ako sa tak pozeráme na výsledky hospodárenia spoločností a ich ziskov (hlavne bánk, ale aj poisťovní), hovoríme o desiatkach, u niektorých až o stovkách miliónov eur, ktoré tieto spoločnosti zarobili na peniazoch nás všetkých. Je jasné, že hovoriť o tom, že by tieto spoločnosti nezarábali je nereálne, ale čo keby zarábali menej minimálne na Vás?

Ako sa to dá dosiahnuť?

Dá sa to docieliť jednoduchým spôsobom a to profesionálnym auditom Vašich zmlúv. Pretože veľmi ťažko si človek sám dokáže porovnať podmienky v jednotlivých produktoch sám, ak zoberieme do úvahy to veľké množstvo spoločností na finančnom trhu. Nehovoriac o nekonečnom počte rôznych produktov a podobne. Ale aj keby si človek našiel čas a rozhodol sa vzdelávať vo finančných trhoch, to, čo dosiahne asi najťažšie je vybavenie maximálnych obchodných zliav. O výške zľavy totiž rozhoduje daný obchodník, nehovoriac o tom, že niektoré produkty má prednastavené podľa momentálneho plánu danej pobočky alebo spoločnosti. Tak ako sa obyčajný človek dostane k týmto zľavám, poprípade k tým správnym informáciám? Jediná možnosť je vyhľadať nezávislého sprostredkovateľa, ktorý nie je závislý od jednej spoločnosti, pretože pôsobí na trhu ako supermarket v potravinách. A je len na klientovi, pre ktorú spoločnosť alebo produkt sa rozhodne.

Čo získate pri spoluráci s nami?

Čo však získava v spolupráci so sprostredkovateľmi v LK realinvest s.r.o. je možnosť využitia maximálnych zliav na produkty, či už z bánk alebo poisťovní. Prečo je to tak? Spoločnosť LK realinvest s.r.o. má široké portfólio služieb, ktoré poskytuje. Filozofiou spoločnosti je takýmto spôsobom si vytvoriť kmeň spokojných klientov, ktorí budú služby odporúčať ďalej. Tým, že dané spoločnosti nemajú ďalšie náklady na chod našich pobočiek, nefinancujú nám reklamu a dávajú nám možnosť využívať naplno obchodnícke zľavy. Tak neváhajte a využite to!

Sústredíme sa na dlhodobé vzťahy a servis existujúcich zmlúv, lebo každý pozná ten pocit, keď mu niektorí predajcovia predávajú rôzne produkty, ale málokedy sa stáva, že by ten istý predajca riešil aj poistné hlásenia alebo upozorňoval klienta na nové zľavy a výhody na trhu, na ktoré má klient v priebehu vývoja produktov nárok. Neváhajte a nechajte si urobiť bezplatný audit existujúcich zmlúv, aby ste zistili sami, koľko dokážete ušetriť! V priemere náš klient šetrí 1000,- € ročne po našom stretnutí! Nepodporujte zisky súkromných spoločností a vykročte s nami na cestu za Vašimi peniazmi.

Kategória: Finančné služby