Výstavba montovaných nízkoenergetických a pasívnych domov

Charakteristika

Lokalita:

Typ: Predaj

Kategória: Domy / Chalupy

Výmera [m²]: 150m2

Telefónne číslo: 0917 562 783

Forma vlastníctva: osobné

Cena [€]: 60000€

Popis nehnuteľnosti

Výstavba domov na kľúč

Vďaka suchým procesom (okrem základovej dosky) trvá celá výstavba domu na kľúč od začatia stavby IBA 4 mesiace. V prípade, že základová doska je pripravená pred zimou, ostatná výstavba sa môže realizovať aj počas zimy.

Americká metóda výstavby

Výstavba montovaných nízkoenergetických a pasívnych domov prebieha priamo na mieste postupným zhotovením drevenej konštrukcie, čo umožňuje neobmedzené množstvo variácií úpravy tak exteriéru ako aj interiéru domu dokonca aj v priebehu realizácie.

Neobmedzené možnosti projektovania

Možnosť výberu katalógového projektu alebo naplánovanie vlastných predstáv o bývaní, kde jediným obmedzením je len Vaša fantázia.

Viac vnútorného priestoru

Obvodové steny ako aj priečky montovaných domov sú užšie ako bežné murované stavby, čo šetrí priestor a dáva väčšiu využiteľnú plochu.

Zdravé príjemné prostredie

Použité konštrukčné materiály dokážu regulovať vlhkosť. Zvýšenú vlhkosť v prostredí sú schopné absorbovať a pri následom znížení vlhkosti ju zase uvoľnia do prostredia, čím dochádza k regulácii.

Odolnosť voči živlom (vietor, zemetrasenie a oheň)

Je preukázané že použitím pružných stavebných prvkov ako je drevo nedochádza vplyvom silného vetra ani zemetrasenia k takej deštrukcii budov ako pri murovaných stavbách. Taktiež použité nehorľavé materiály (sadrokartón, minerálna vlna a samozhášavý polystyrén) chránia drevo proti ohňu.

Prevádzkové náklady

Domy sú zaradené do kategórie nízko- energetické. V štandardnom prevedení majú obvodové steny U = 0,19 KW. Vďaka nízkej energetickej náročnosti sú náklady na prevádzku nižšie približne o 30% ako u bežných novostavieb.

Výhodné ceny

Napriek použitiu kvalitných materiálov od renomovaných výrobcov sú ceny dostupné aj vďaka výstavbe priamo na mieste. Konkrétnu cenovú ponuku Vám vieme vyhotoviť podľa Vašich požiadaviek. Neváhajte nás kontaktovať.

Naša spoločnosť tiež poskytuje kompletný právny servis, katastrálny servis, znalecké posudky, hypotekárne poradenstvo, výhodné podmienky financovania porovnaním konkurenčných ponúk s viacerých bánk všetko pod jednou strechou.

LK realinvest s.r.o. – Cesta k šťastnému bývaniu !!!

Máte záujem o túto nehnuteľnosť? zavolajte nám na tel. č. 0917 562 783